Wiadomości

Czwartek, 31 stycznia 2019

Zawody Strzeleckie

Łącznie w turnieju strzeleckim wzięło udział 79 zawodników z Limanowej, Starej Wsi, Piekiełka, Młynnego, Tymbarku oraz Bydgoszczy.

W turnieju pod nazwą IX Otwarte Indywidualne Zawody w Strzelectwie Sportowym im. Józefa Krzanowskiego, jakie odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, zawodnicy oddawali serię punktowanych strzałów z karabinku sportowego „SLAVIA”, kaliber 4,5 mm.

 

Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc z podziałem na dziewczęta i chłopców otrzymali medale i upominki, a pozostali pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek. Nagrody wręczali: Jolanta Szyler Kierownik Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Limanowa, Leszek Lach - sędzia główny zawodów.

 

W organizacji zawodów pomagali instruktorzy strzelectwa sportowego LOK Maria Gawron oraz Maciej Twaróg, natomiast biuro zawodów prowadziła Barbara Janczy - dziękujemy!

 

Wyniki zawodów przestawiają się następująco:

  • Dziewczęta ur. 2006 i młodsze

I miejsce      Kasperska Katarzyna      85 pkt            

II miejsce     Cebula Joanna                78 pkt            

III miejsce    Postrożna Julia               73 pkt            

IV miejsce    Rosiek Maria                  65 pkt             

 

 

 

  • Chłopcy ur. 2006 i młodsi

I miejsce      Michał Szyler                 77 pkt            

II miejsce     Konrad Postrożny           69 pkt            

III miejsce    Golonka Jan                    63 pkt            

IV miejsce    Mąka Tomasz                 59 pkt             

 

 

 

  • Dziewczęta ur. 2003/04/05

I miejsce        Wojtas Karolina            74 pkt             

II miejsce       Grucel Wiktoria             73 pkt            

III miejsce      Giza Natalia                  68 pkt            

IV miejsce      Julia Postrożny  65 pkt             

           


 

 

  • Chłopcy ur. 2003/04/05

I miejsce         Dawid Bubula                        76 pkt

II miejsce        Kapturkiewicz Karol       68 pkt

III miejsce       Jeż Michał                    59 pkt          

IV miejsce       Kurek Ignacy                56 pkt