Współpraca z Polonią i Polakami za granicą – ankieta dla organizacji pozarządowych

Jeśli działasz w obszarze współpracy z Polakami i Polonią za granicą, a twoja organizacja działa w Małopolsce - to ta ankieta jest dla Ciebie. Województwo małopolskie rusza z badaniami, które pokażą jak wygląda współpraca naszych organizacji z Polakami za granicą!


Badania ankietowe potrwają od 13 do 25 lutego 2019 r. i obejmują zakres prowadzonej działalności organizacji pozarządowych współpracujących z Polakami i Polonią za granicą oraz ich oczekiwań. Głównym celem przeprowadzanego badania jest aktualizacja wiedzy na temat współpracy organizacji pozarządowych w Polakami za granicą. Zebrane informacje posłużą do kształtowania polityki województwa małopolskiego z organizacjami pozarządowymi działającymi w obszarze pomocy Polonii i Polakom za granicą.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety w terminie do dnia 25 lutego 2019 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Zespołu ds. Organizacji Pozarządowych w Kancelarii Zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod numerem telefonu: 12/ 61 60 121 lub o przesłanie pytania na adres: monika.grzyb@umwm.pl.

Z góry dziękujemy za czas poświęcony na udział w badaniu.

źr.:
www.malopolska.pl

Tagi