POWSTAJE BLOK MIESZKALNY PRZY UL. FABRYCZNEJ

Ruszyła budowa bloku przy ul. Fabrycznej w ramach programu „Mieszkać w LimaNowej”. Powstaną 22 nowe mieszkania.

Obecnie wykonywane są prace ziemne połączone ze zbrojeniem terenu. Inwestorem przedsięwzięcia jest Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, a rolę wykonawcy przejęła wyłoniona w drodze postępowania przetargowego limanowska firma „GURGUL”.

Do 4 kwietnia br. trwa nabór ofert na zakup mieszkań. Przeszło połowa mieszkań jest już zarezerwowana. Wszystkich, którzy zainteresowani są nabyciem mieszkania w ramach programu „Mieszkać w LimaNowej”, zapraszamy na  stronę
www.mieszkania.miasto.limanowa.pl, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa w programie.

fot.: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej