PRZEWODNICZĄCY ZARZĄDÓW OSIEDLI KADENCJI 2019-2024

W marcu br. odbyły się zebrania osiedlowe, na których mieszańcy w głosowaniu tajnym wybrali zarządy swoich osiedli. Nad przebiegiem wyborów czuwała powołana komisja skrutacyjna.


Do ważności zebrania wyborczego wymagana była obecność co najmniej 1/20 uprawnionych do głosowania, o którym mowa w § 6 Statutu Osiedla.


Poniżej przedstawiamy Przewodniczących Zarządów Osiedli Miasta Limanowa na okres kadencji 2019-2024:


Osiedle Nr 1     Maria Mąka
Osiedle Nr 2    Elżbieta Młynarczyk
Osiedle Nr 3    Andrzej Gawlik
Osiedle Nr 4    Otylia Wielkiewicz
Osiedle Nr 5    Marcin Gołuszka
Osiedle Nr 6    Krystyna Prędka
Osiedle Nr 7    Antoni Dyląg
Osiedle Nr 8    Mieczysław Ślazyk




Osiedle Nr 1 obejmuje obszar ulic:
Boczna, Bulwary, Cicha, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Ks. Ludwika Kowalskiego, Tadeusz Kościuszki /od Rynku do ul. Ogrodowej/, Krótka, Ks. Kazimierza Łazarskiego, Józefa Marka /od Rynku do ronda Józefa Becka/, Mieczysława Mordarskiego, Mały Rynek, Matki Boskiej Bolesnej /od rynku do mostu na potoku Mordarka/, Jana Pawła II /do mostu na potoku Mordarka/, Rynek, Szwedzka, Targowa, Zielona.

Osiedle Nr 2 obejmuje obszar ulic:

Stefana Batorego, Józefa Bema, Jana Biedronia, Bronisława Czecha, Grunwaldzka, Lipowa /od ul. Jana Biedronia do ul. Ciasnej/, Stanisława Małachowskiego, Owocowa, Piastowska, Podlipowe, Władysława Sikorskiego, Starowiejska.

Osiedle Nr 3 obejmuje obszar ulic:

Jana Andrusikiewicza, Beskidzka, Dworska, Władysława Dunarowskiego, Działkowców, Sebastiana Flizaka, Władysława Gębika, Antoniego Górszczyka, Stanisława Jordana, Jeżynowa, Lotnicza, Józefa Marka, Marsów, Maksymiliana Marszałkowicza, Stanisława Mytki Ilmanowity, Podhalańska, Józefa Staniszewskiego, Sportowa, Spacerowa, Braci Słupskich, Wilhelma Tabora, Tęczowa, Topolowa, Ustronie, Żwirki i Wigury, Zygmunta Augusta /do mostu na potoku Jabłonieckim/.

Osiedle Nr 4 obejmuje obszar ulic:
Franciszka Bujaka, Błękitna, Ceglarska, Ciasna, Dębowa, Darniowa, Fabryczna, Graniczna, Kamienna /od ul. Krakowskiej do II potoku bez nazwy/, Krakowska, Kwiatowa, Lisia, Lipowa /od ul. Ciasnej do ul. Józefa Piłsudskiego/, Władysława Łokietka, Metalowców, Miła, Mieczysława Myconia, Moczarki, Pod Górą, Józefa Piłsudskiego /od ul. Ceglarskiej do ul. Krakowskiej/, Rzeczna, Skrudlak, Sucha, Stroma, Tarnowska, /od ul. Wincentego Witosa do mostu na potoku bez nazwy/, Willowa, Wincentego Witosa, Leopolda Węgrzynowicza, Wierzbowa, Wójtowicza, Zacisze, Zadziele.

Osiedle Nr 5 obejmuje obszar ulic:
Adama Asnyka, Bednarzy, Jana Drożdża, Drzewna, Michała Dudka, Dzielec, Kamienna /od II potoku bez nazwy do ul. Zarębki/, Koszarska, Ks. Stanisława Musiała SJ, Łososińska, Heleny Modrzejewskiej, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Bronisława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Rolnicza, Joachima Łukasza Rupniowskiego, Starodworska, Szkolna, Tarnowska /od mostu na potoku bez nazwy do granicy miasta/, Stanisława Wyspiańskiego, Zarębki.

Osiedle Nr 6 obejmuje obszar ulic:
Franciszka Armińskiego, Agrestowa, Maksymiliana Brożka, Tytusa Czyżewskiego, Jabłoniecka, Tadeusza Kościuszki /od ul. Ogrodowej do granicy miasta/, Kochanowskiego, Stanisława Moniuszki, Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Nowa, Ogrodowa, Pogodna, Henryka Sienkiewicza, Szopena, Walecznych, Wiejska, Zygmunta Augusta /od mostu na potoku Jabłonieckim do ul. Tadeusza Kościuszki/, Stefana Żeromskiego.

Osiedle Nr 7 obejmuje obszar ulic:

Akacjowa, Armii Krajowej, Bystra, Chmielnik, Gajowa, Harcerska, Klonowa, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Ludwika Kubali, Księdza Jana Rachwała, Leśna, Łowiecka, Łąkowa, Mordarska, Matki Boskiej Bolesnej /od mostu na potoku Mordarka do granicy miasta/, Ignacego Paderewskiego /od ul. Kolejowej do końca/, Achacego Przyłęckiego, Polna, Różana, Strażacka, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Wąska, Stanisława Witkacego, por. Jana Wróbla, Źródlana.

Osiedle Nr 8 obejmuje obszar ulic:

Biskupa Piotra Bednarczyka, Józefa Beka, Stanisława Ceglarza, Doktora Józefa Bugaja, Walentego Gawrona, ks. płk Józefa Jońca, Jana Pawła II /od mostu na potoku Mordarka do ul. Józefa Piłsudskiego/, Kolejowa, Zdzisława Mączeńskiego, Tadeusza Ociepki, Władysława Orkana, Partyzantów, Józefa Piłsudskiego /od ul. Ceglarskiej do ul. Jana Pawła II/, Ignacego Paderewskiego /od ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Kolejowej/, Potok, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana, Eugeniusza Romera, Słoneczna, Spokojna, Widok, Wojska Polskiego, Żuławskiego.

Tagi