Bezpłatne doradztwo prawne i księgowe

Stowarzyszenie „Przyjazna Ziemia Limanowska” zaprasza Organizacje Pozarządowe (m.in. Stowarzyszenia, Fundacje) działające na obszarze działania Stowarzyszenia (Miasto Limanowa, Gmina Limanowa, Laskowa, Słopnice, Tymbark, Kamienica, Łukowica, Jodłownik, Dobra) na bezpłatne doradztwo w zakresie prawnym, księgowym oraz ogólnymi dotyczącymi działalności Organizacji Pozarządowej.

Doradztwo będzie udzielane w okresie od kwietnia 2019 do lipca 2020 w siedzibie Stowarzyszenia LGD „Przyjazna Ziemia Limanowska”, ul. Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa w godzinach pracy biura.
Harmonogram udzielania poszczególnych doradztw będzie zamieszczony na stronie internetowej www.lgdlimanowa.eu
Planowane są spotkania/konsultacje z :
•    Księgową
•    Radcą Prawnym
•    Specjalistą ds. Organizacji Pozarządowych

W celu skorzystania z usług doradczych bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów, tel. 511 091 844.

Serdecznie zapraszamy!

źr.Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska"