Podsumowanie I Memoriału Strzeleckiego im. Wojtka Struzika

W sobotę 13 kwietnia, na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 1 w Limanowej, odbył się I Memoriał Strzelecki im. Wojtka Struzika. Wydarzenie zorganizowała Liga Obrony Kraju.Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Limanowa-Władysław Bieda.


KOMUNIKAT
z I MEMORIAŁU STRZELECKIEGO
 im. Wojtka Struzika
w dniu 13 kwietnia 2019 r.



I.  ORGANIZATOR
Organizator techniczny: Limanowska Liga Obrony Kraju
Organizator realizujący: Iga Struzik

II. PATRONAT
Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Limanowa


III. JURY
Sędzia główny:  Leszek Lach
Kierownik konkurencji: Bogdan Kita, Maciej Twaróg
Biuro zawodów: Barbara Janczy, Jadwiga Struzik, Zuzanna Struzik


IV. KONKURENCJA: karabinek sportowy „SLAVIA”, kaliber 4,5 mm

V. WYNIKI:

Dziewczęta ur. 2006 i młodsze
I miejsce      Kądziołka Anna    64 pkt    Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Limanowa   
II miejsce     Kulpa Klaudia    61 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś   
III miejsce    Kasperska Katarzyna    61 pkt    Szkoła Podstawowa Tymbark
IV miejsce    Wawrzyniak Kinga    60 pkt    Szkoła Podstawowa Tymbark
V miejsce     Zając Julianna    60 pkt    Szkoła Podstawowa Piekiełko
VI miejsce    Cebula Iwona    58 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
Drużynowo:
I miejsce –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś  170 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa Piekiełko  160 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa Tymbark  121 pkt

Chłopcy ur. 2006 i młodsi
I miejsce      Kurnyta Dawid    61 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś   
II miejsce     Woźniak Grzegorz    58 pkt    Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Limanowa
III miejsce    Trela Szymon    58 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś   
IV miejsce    Mąka Tomasz    55 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
V miejsce     Szyler Michał    55 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 3 Limanowa
VI miejsce    Liszka Albert    54 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
Drużynowo:
I miejsce –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś  173 pkt
II miejsce –  Szkoła Podstawowa Nr 3 Limanowa 131 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa Piekiełko 85 pkt

Dziewczęta ur. 2003/04/05
I miejsce      Wojtas Karolina    59 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 2 Limanowa
II miejsce     Czyrnek Urszula    50 pkt    Szkoła Podstawowa Tymbark
III miejsce    Postrożny Julia    50 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
IV miejsce    Tobiasz Oliwia    49 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 2 Limanowa
V miejsce     Bieda Gabriela    48 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 2 Stara Wieś
VI miejsce    Kokot Oliwia    47 pkt    Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 Limanowa
Drużynowo:
I miejsce –  Szkoła Podstawowa Nr 2 Limanowa  155 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś  96 pkt
   
Chłopcy ur. 2003/04/05
I miejsce      Bubula Dawid    58 pkt    Szkoła Podstawowa Piekiełko
II miejsce     Cebula Patryk    58 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
III miejsce    Biedroń Łukasz    54 pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
IV miejsce    Kapturkiewicz Karol    53 pkt    Szkoła Podstawowa Piekiełko
V miejsce     Szumilas Mateusz    52pkt    Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś
VI miejsce    Sajdak Antoni    51 pkt    Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Limanowa
Drużynowo:
I miejsce –  Szkoła Podstawowa Nr 1 Stara Wieś  164 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa Piekiełko  161 pkt
III miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Limanowa 151 pkt
             
Dziewczęta ur. 2002/2001/2000/1999
I miejsce      Kapturkiewicz Kinga    61 pkt    ZSO i Z Limanowa
II miejsce     Kokota Daria    61 pkt    ZST i O Limanowa
III miejsce    Przybyłowicz Anna    60 pkt    ZS Nr 1 Limanowa
IV miejsce    Kęska Aleksandra    58 pkt    LO Piekary
V miejsce     Bulanda Aleksandra    57 pkt    ZSO i Z Limanowa
VI miejsce    Obroka Anna    56 pkt    ZS Nr 1 Limanowa
Drużynowo:
I miejsce –  ZSO i Z Limanowa 172 pkt
II miejsce – ZST i O Limanowa 145 pkt
III miejsce – ZS Nr 1 Limanowa 116 pkt
   
Chłopcy ur. 2002/2001/2000/1999
I miejsce      Krzanowski Wojciech    60 pkt    ZST i O Limanowa
II miejsce     Wawrzyniak Jakub    57 pkt    ZST i O Limanowa
III miejsce    Śliwa Kamil    57 pkt    ZST i O Limanowa
IV miejsce    Kądziołka Grzegorz    57 pkt    ZS Nr 1 Limanowa
V miejsce     Guzik Krystian    56 pkt    ZS Nr 1 Limanowa
VI miejsce    Wojak Dominik    55 pkt    ZST i O Limanowa
Drużynowo:
I miejsce –  ZST i O Limanowa 174 pkt
II miejsce – ZS Nr 1 Limanowa 113 pkt
III miejsce – I LO 98 pkt
             
Kobiety – open:
I miejsce      Gawron Maria    57 pkt     
II miejsce     Sroka Joanna    55 pkt       
III miejsce    Kasperska Anna    55 pkt   
IV miejsce    Dudek Izabela    48 pkt   
V miejsce     Kęska Zuzanna    47 pkt   
VI miejsce    Joniec Wiesława    44 pkt   

Mężczyźni – open:
I miejsce      Drożdżak Piotr    65 pkt     
II miejsce     Twaróg Maciej    65 pkt       
III miejsce    Leszek Lach    64 pkt   
IV miejsce    Kądziołka Stanisław    61 pkt   
V miejsce     Piwko Dominik    59 pkt   
VI miejsce    Dyląg Andrzej    59 pkt

W zawodach startowało 131 zawodników.
                   

Tagi