PIĘĆ DELEGACJI Z MIAST PARTNERSKICH NA DNIACH LIMANOWEJ

Limanową odwiedzą delegacje z zaprzyjaźnionych miast, które wezmą udział świętowaniu Dni Limanowej. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele 5 miast partnerskich.


W święcie miasta udział wezmą: Olena Petranych – Zastępca Burmistrza Miasta Truskawiec (Ukraina) razem 6-osobową delegacją, Ján Prílepok - Burmistrz Miasta Dolny Kubin (Słowacja), Matúš Lakoštík– Zastępca Burmistrza Miasta Dolny Kubin (Słowacja) z 5-osobową delegacją ze Słowacji, Juhasz Zoltan - Burmistrz Miasta Nagykallo (Węgry) oraz Oroszne Dr. Nagy Matild – Zastępca Burmistrza Miasta Nagykallo oraz 8-osobowa delegacją z Węgier. Grono gości zaszczycą nasze polskie dwie delegacje z zaprzyjaźnionych miast. Obecność potwierdziła 6 osobowa delegacja z burmistrzem Kłodzka Michałem Piszko, oraz 3-osobowa delegacja z Mrągowa z Tadeuszem Łapką – Zastępca Burmistrza Miasta Mrągowo.

Goście wezmą udział w przygotowanym programie z okazji święta miasta. W sobotę w godzinach przedpołudniowych delegacje spotkają się z samorządowcami i radnymi w Urzędzie Miasta, by przy pomocy multimedialnych prezentacji, zaprezentować jak rozwijają się ich miasta i porozmawiać o współpracy. W godzinach popołudniowych goście uświetnią swoją obecnością uroczyste otwarcie Dni Limanowej, prezentując się na scenie przed limanowską publicznością. Na niedzielę zaplanowano dla gości objazdowa wycieczkę po Limanowej i okolicy. Dla specjalnych gości przygotowano już limanowskie, regionalne upominki.Poniżej fotogaleria z ubiegłorocznych Dni Limanowej i spotkań z delegacjami miast partnerskich.

Tagi

GALERIA