Zwycięzcy Łososina OPEN 2019

W okresie wakacji 2019 r. rozgrywany był już po raz siódmy wakacyjny turniej tenisa ziemnego mężczyzn pod nazwą VII Turniej Łososina OPEN 2019.


Tym razem zgłosiło się tylko 8 zawodników, dlatego też aby rozegrać więcej spotkań rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym. Wśród tej ósemki znalazło się dwóch debiutantów: Kacper Koza i Kamil Wajda.
 Zawodnicy w porozumieniu z animatorem indywidualnie ustalali terminy rozgrywania pojedynków. Większość spotkań rozgrywana była w godzinach wieczornych przy sztucznym oświetleniu. Mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów zgodnie z przepisami obowiązującymi podczas zawodowych rozgrywek tenisa ziemnego.
W turnieju zwyciężył Karol Hałapa zdobywając komplet 7 zwycięstw. Drugie miejsce zajął Krzysztof Kaletka, który na swym koncie zanotował jedną porażkę. Podium uzupełnił Dominik Dudek. Na kolejnych miejscach uplasowali się: czwarte – Maciej Bieda, Kamil Musiał, Stanisław Zapała, Kacper Koza i Kamil Wajda. Zawodnicy prezentowali wysokie umiejętności tenisowe. Niektórych zagrań nie powstydzili by się nawet najlepsi światowi tenisiści. Turniej przebiegał w atmosferze sportowej walki a nade wszystko fair-play.Zakończenie turnieju odbyło się 31.08 o godz. 20 na korcie tenisowym. Puchary Burmistrza Miasta Limanowa wręczył animator sportu Stanisław Bieda. Za rok planowana jest kolejna edycja.
Wszystkim zawodnikom gratuluję i zapraszam w przyszłym roku.
  
  Animator sportu
  Stanisław Bieda

 

Tagi

GALERIA