Pożegnanie Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej

Podczas XIII Sesji Rady Miasta Limanowa uroczyście pożegnano wieloletnią Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 1, odchodzącą na emeryturę, Panią Irenę Kurczab.
Z tej okazji, Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Jolantą Juszkiewicz oraz Radnymi złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę oraz za sumienne wykonywanie obowiązków. Do wyrazów uznania dołączył list gratulacyjny:

Moment zakończenia kariery zawodowej skłania do podsumowań i refleksji. Dziękując Pani za 44 lata pracy pedagogicznej, w tym 16 lat pracy na stanowisku  Dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 1, przekazujemy wyrazy uznania i podziękowania. Przez wiele długich lat była Pani przyjacielem i przewodnikiem przedszkolaków. Codziennie podejmowała Pani starania, by przedszkole było ich drugim domem i był to dom bardzo ciepły i bezpieczny. Swoją pracą pedagogiczną, oddaniem i życzliwością zapisała się Pani na trwałe w historii limanowskiej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W tej wyjątkowej chwili dziękujemy Pani za wieloletni trud oraz serce włożone w opiekę, wychowanie i przekazywanie wiedzy młodym pokoleniom Limanowian. W związku z rozpoczynającym się nowym okresem w Pani życiu, życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później, spełniły się właśnie teraz. Życzymy, by otaczała Panią życzliwość ludzi i aby znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie pasji i zainteresowań. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.

Sesja Rady Miasta była również znakomitą okazją do przedstawienia i powitania nowej Dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 1, którą została Pani Agnieszka Sułkowska.


Tagi

GALERIA