BUDOWA BLOKU MIESZKALNEGO PRZY UL. FABRYCZNEJ

Kończy się trzeci nabór wniosków do programu "Mieszkać w LimaNowej". Zostały już ostatnie mieszkania do kupna w budowanym bloku wielorodzinnym przy ul. Fabrycznej.

Prace przy budowie bloku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą przy ul. Fabrycznej idą pełną parą. Wyłoniony w drodze przetargu wykonawca – Firma Budowlana „Gurgul”, przekazuje do odbioru poszczególne odcinki robót.

Na tym etapie w pełni zakończono roboty ziemne, izolacje przeciwwilgociowe, ściany fundamentowe, mury i stropy. Zamontowano stolarkę zewnętrzną. Budowa osiągnęła stan surowy - zamknięty. Obecnie wykonywana jest wewnętrzna instalacja elektryczna, instalacja wentylacyjna. Wykonano drewnianą konstrukcję dachu i rozpoczął się etap pokrycia dachowego. Równocześnie wykonywane jest ocieplenie ścian.

Inwestycję na podstawie umowy zawartej z Miastem prowadzi Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. Zgodnie z założeniami roboty budowlane zakończyć się mają 31 grudnia br., natomiast oddanie mieszkań do użytku po uzyskaniu stosownych zezwoleń planowane jest wiosna 2020 roku.

Szczegóły dotyczące inwestycji i wykupu mieszkań można znaleźć na stronie internetowej
www.mieszkania.miasto.limanowa.pl.

Poniżej publikujemy fotogalerię z postępu prac budowlanych.