„Ekwiwalent” - wernisaż wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej oraz Alicja Przybyszowska zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej pt. „Ekwiwalent”.


Wernisaż odbędzie się w czwartek 26 września o godzinie 17.00.

„Ekwiwalent” to zbiór prac fotograficznych autorstwa Alicji Przybyszowskiej. Prace tworzące wystawę powstały na przestrzeni ostatnich kilku lat i są zróżnicowane pod względem tematyki, treści i stylizacji. Są zatrzymaniem w kadrze ulotnych i metaforycznych chwil z otaczającego nas świata. Wybór prac nie jest również przypadkowy. Kluczem, który łączy te wszystkie fotografie, jest lista nagród jakimi zostały odznaczone na wielu konkursach fotograficznych na całym świecie - mówi autorka fotografii.Alicja Przybyszowska jest Sądeczanką, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku: Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych o specjalności: Sztuki Wizualne i Cyfrowa Kreacja Obrazu. Jest członkiem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP w Luksemburgu, Członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, wykładowcą w Szkole Fotografii Katarzyny Bielak.

W pracy artystycznej zajmuje się fotografią pejzażową, reportażem, fotografią uliczną i podróżniczą. Jest laureatką wielu nagród w dziedzinie fotografii.

Wystawę będzie można oglądać do 18 października.


Wstęp wolny.

Zapraszamy!

Tagi