LIMANOWSKIE SPOTKANIE RODAKÓW 2019

Burmistrz Miasta Limanowa ma przyjemność zaprosić do udziału w LIMANOWSKIM SPOTKANIU RODAKÓW 2019, które odbędzie się 31 października 2019 r. o godz. 17.00 w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej przy ul. Józefa Marka 13.


Jest to spotkanie otwarte, serdeczne i sentymentalne, bez zbędnych wejściówek i biletów. Kierujemy je do mieszkańców oraz rodaków, którzy rozrzuceni są po świecie z nadzieją, że je przyjmą. Zamysłem organizatora jest spotkanie się Limanowian - Rodaków, zarówno tych, którzy codzienność spędzają w Limanowej i tych, których los rozrzucił w różne zakątki Polski i za granicę.

Mottem spotkania są słowa „Tam dom Twój, gdzie serce Twoje”. Zapraszając na spotkanie wszystkich Limanowian, tych bliskich i dalekich, wyrażamy nadzieję, że serca Rodaków biją mocniej na słowa Limanowa i dom rodzinny.

Tegoroczne Spotkanie Rodaków swoim występem wzbogaci Bogusław Morka – polski śpiewak tenor, w latach 1984–2002 solista Teatru Wielkiego – Opery Narodowej oraz Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Tagi