JUBILEUSZ PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz, świętowała jubileusz 50-lecia swojego istnienia. Na uroczystości, która odbyła się w siedzibie szkoły, wręczone zostały odznaczenia okolicznościowe przyznane przez Radę Miasta Limanowa.

Tytułem i medalem „Za zasługi dla Miasta Limanowa” odznaczeni zostali: Dyrektor Szkoły Wincenty Curzydło oraz wieloletnia, zasłużona nauczycielka Edyta Lachor-Mitkowska. Tytułem i medalem „Przyjaciel Miasta Limanowa” uhonorowani zostali: Renata Czaja oraz Sławomir Szymocha.

Ponadto Burmistrz Miasta Limanowa, na ręce Dyrektora Wincentego Curzydło, złożył listy gratulacyjne dla trzydziestu nauczycieli szkoły, którzy każdego dnia poprzez muzykę wyostrzają wrażliwość, rozwijają wyobraźnię i inteligencję dzieci i młodzieży.