Gramy razem dla Darii!

LKS Płomień oraz LKS Mordarka zapraszają na mecz Charytatywny dla Darii! Niedziela 20 października godzina 15:00 stadion Płomienia im. Zygmunta Łątki.


Kluby Sportowe: Płomień Limanowa oraz ŁKS Mordarka zapraszają wszystkich ludzi dobrego serca do pomocy w zbiórce pieniędzy dla 20 letniej cięzko chorej Darii z Piekiełka. Akcja będzie miała miejsce podczas meczu 10 kolejki A klasy Limanowskiej: Płomień Limanowa - LKS Mordarka, który odbędzie się w niedzielę 20 października o godz. 15:00 na stadionie im.  Zygmunta Łątki w Limanowej.Daria to bardzo dzielna dziewczyna, która od urodzenia często chorowała. Psychoruchowo rozwijała sie wolniej niz rówieśnicy. W wieku dwunastu lat zdiagnozowano u niej Zespół Marfana - genetycznie uwarunkowaną, wielonarządowa i rzadką chorobę tkanki łącznej, wywołaną mutacją w genie FBN1, choroba ta prowadzi do zaburzeń w obrębie większości układów, a w szczególności układu kostnego, układu krążenia oraz narządu wzroku, niewydolność serca. Operację jakie przeszła była bardzo skomplikowana. Ciągle jest pod opieką specjalistów. Leczenie oraz proces powrótu do zdrowia jest  kosztowny i niezbędny.

Daria oraz Jej Mama Pani Lidia walczą o każdy dzień i są wspaniałymi kobietami pełnymi pozytywnej energii.

Zachęcamy wszystkich do pomocy finansowej dla Darii!

Każdy gest nawet najmniejszy zmienia świat... czyjś świat!

Liczy się każda złotówka!


Jeśli chcesz zaangażować się w zbiórkę pieniędzy lub masz pomysł jak jeszcze można pomóc. Prosimy o kontakt z Prezesem Mirosław Twaróg nr tel. 504 361 602.

źr.: LKS Płomień Limanowa

Tagi