JESIENNE SPOTKANIE Z TEATREM Z MIEJSKIMI ODZNACZENIAMI

Podczas Jesiennego Spotkania z Teatrem, w dniu 19 października 2019 r., wręczono miejskie odznaczenia okolicznościowe, przyznane przez Radę Miasta Limanowa, osobom zasłużonym za działalność dla dobra miasta i jego mieszkańców.

Burmistrz Miasta Limanowa zaprosił na scenę wyróżnione osoby i wspólnie z Przewodniczącą Rady Miasta Jolantą Juszkiewicz wręczyli przyznane odznaczenia. Tytułem i medalem „Za zasługi dla Miasta Limanowa” uhonorowani zostali:

Kazimiera Zięba
Nauczyciel, pedagog, wychowawca, obecnie Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1. Całe swoje życie zawodowe realizuje zadania służące promocji miasta Limanowa oraz aktywnie przyczynia się do wychowania młodego pokolenia limanowian w duchu miłości do Ojczyzny.

Wiesław Stanik

Nauczyciel i dyrektor  Szkoły Podstawowej Nr 2, ze szczególna troską dba o kształtowanie postaw moralnych, patriotycznych i obywatelskich młodego pokolenia. Wykorzystując własne zainteresowania, dużą rolę przywiązuje do propagowania krajoznawstwa, poznawania kraju ojczystego, jego tradycji i kultury.

Tegoroczne Jesienne Spotkanie z Teatrem uświetnił spektakl teatralny pn. „MIŁOŚĆ I ZDRADA” w wykonaniu aktorów Teatru NOWY z Nowego Sącza.