Limanowianin Jakub Kądziołka medalistą Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin

W dniach 25-26 października 2019r. w Metropolitalnej Hali Sportowej w Porto Vila do Conde w Portugalii, odbyły się 33 Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin z udziałem ponad 350 zawodników reprezentujących 26 państw.

W gronie reprezentantów naszego kraju na tegoroczne ME znalazł się młody limanowski karateka Jakub Kądziołka, na co dzień trenujący pod okiem sensei Arkadiusza Sukiennika w ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa.

Miło nam poinformować, że w tych prestiżowych zawodach młody limanowski karateka po bardzo zaciętych pojedynkach z zawodnikami z Hiszpanii i Bułgarii wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin w konkurencji kumite juniorów -60 kg.

Gratulacje!

ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa składa serdeczne podziękowania dobroczyńcom i sponsorom naszego klubu, bez których udział naszego zawodnika w ME nie byłby możliwy: Panu Mieczysławowi Joniec - właścicielowi firmy JONIEC i Panu Maciejowi Szkarłat – Prezesowi Zarządu PDM LIMDROG, Panu Robertowi Myjak – właścicielowi firmy PAK-FOL oraz Starostwu Powiatowemu w Limanowej. Słowa podziękowania kierujemy również na ręce Burmistrza Miasta Limanowa Pana Władysława Biedy i Pana Wiesława Wójtowicza - Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3, w której trenują członkowie naszego klubu, w tym „świeżo upieczony” medalista Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin.

ARS Klub Kyokushinkai Limanowa