„W życiu piękne są tylko chwile...” – zaduszkowy koncert w limanowskim muzeum

Jam na MARSIE cieszy się coraz większą popularnością, czego dowody mogą Państwo obejrzeć w naszej foto - i videorelacji. 2 listopada miał miejsce koncert zaduszkowy wpisujący się w ramy nowego cyklu muzycznego w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej, w czasie którego śpiewał dla nas Sebastian Atrament.


Sobotni koncert przerósł nawet oczekiwania organizatorów – niesamowita publiczność entuzjastycznie przyjęła występ Sebastiana Atramenta, któremu towarzyszył Marcin Koszyk i wydawało się, że jeszcze po 22.00 nie będzie końca oklaskom i prośbom o bisy artysty.

Koncert akustyczny nowosądeckiego muzyka przyciągnął liczną grupę fanów dobrej muzyki. Sala konferencyjna wypełniła się po brzegi jeszcze przed godz. 20.00, a kameralny koncert przerodził się w niezwykłe wydarzenie muzyczne, którego motywem przewodnim stały się utwory ikon polskiej sceny muzycznej.

Sale w limanowskim dworze wypełniły dźwięki akustycznych aranżacji utworów, które zna chyba każdy. Sebastian Atrament od pierwszego utworu zyskał przychylność publiczności, która spontanicznie włączała się w śpiewanie wspólnie z artystą „klasków” takich jak: Kiedy byłem małym chłopcem (Breakout’u), Oprócz błękitnego nieba (Marka Jackowskiego), Zawsze tam gdzie ty (Lady Pank), Zegarmistrz światła (Tadeusza Woźniaka) czy W życiu piękne są tylko chwile https://www.facebook.com/MuzeumRegionalneZiemiLimanowskiej/videos/419762135640485/, Wehikuł czasu i Whisky (Dżemu).

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy byli na koncercie i świetnie się bawili – jesteście niesamowitą publicznością. Mamy nadzieję, że nie zabraknie Państwa na kolejnych koncertach. 5 grudnia do Limanowej zawita z dalekiej Syberii zespół NAMGAR, który jest w trakcie swojej trasy koncertowej po Europie. Zespół zagra dla limanowskiej publiczności muzykę będącą mieszanką tradycji buriacko-mongolskiej oraz współczesnych elementów rocka, jazzu, folku, ambientu i popu.  Już niedługo na profilu facebook muzeum pojawi się szczegółowa informacja dotycząca grudniowego koncertu przygotowywanego w ramach kolejnego Jamu na MARSIE.

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej

Tagi

GALERIA