NIEPODLEGŁOŚCIOWE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

Tegoroczne limanowskie obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę rozpoczęły się zawodami strzeleckimi. Odbyły się one na strzelnicy pneumatycznej przy Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w dniu 7 listopada 2019 r. Celność strzałów była oceniana przez wykwalifikowaną kadrę Ligi Obrony Kraju i Klubu Strzeleckiego „ARCUS”.


W turnieju pod nazwą X ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM DZIECI I MŁODZIEŻY, jakie odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, zawodnicy oddawali serię punktowanych strzałów z karabinku sportowego „SLAVIA”, kaliber 4,5 mm.

Zwycięzcy otrzymali medale, puchary, nagrody rzeczowe, a także pamiątkowe dyplomy. Ponadto wszyscy uczestnicy posilili się słodkim poczęstunkiem.

WYNIKI:

Dziewczęta ur. 2007 i młodsze
I miejsce      Kasperska Katarzyna -  83 pkt (SP Tymbark)
II miejsce     Kolba Martyna - 79 pkt (SP Nr 2 Limanowa)
III miejsce    Wątroba Maria -  70 pkt (SP Nr 2 Limanowa)
IV miejsce    Smorońska Nikola - 66 pkt (ZSP Nr 1 Limanowa)
V miejsce     Wawrzyniak Kinga -  66 pkt (SP w Tymbark)

Chłopcy ur. 2007 i młodsi
I miejsce       Piotrów Piotr - 79 pkt (SP Nr 2 Limanowa)
II miejsce      Rusnak Adam - 79 pkt (NSP Piekiełko)
III miejsce     Biernat Paweł - 68 pkt (SP Nr 1 Stara Wieś)
IV miejsce      Król Jakub - 62 pkt (SP Nr 1 Stara Wieś)
V miejsce       Woźniak Grzegorz - 61 pkt (SP Nr 1 Limanowa)

Dziewczęta ur. 2005/06
I miejsce         Grucel Wiktoria 73 pkt (SP Nr 2 Limanowa)
II miejsce        Sułkowska Olimpia 68 pkt (SP Nr 2 Limanowa)
III miejsce       Duda Julia - 63 pkt (NSP Piekiełko)
IV miejsce        Kądziołka Anna - 63 pkt (ZSP Nr 1 Limanowa)
V miejsce         Czyrnek Urszula - 62 pkt (SP Tymbark)

Chłopcy ur. 2005/06
I miejsce          Szyler Michał - 76 pkt (SP Nr 3 Limanowa)
II miejsce         Wątroba Miłosz - 75 pkt (SP Nr 2 Stara Wieś)
III miejsce        Wojs Maksymilian - 70 pkt (SP Nr 3 Limanowa)
IV miejsce        Cebula Patryk - 67 pkt (SP Nr 1 Stara Wieś)
V miejsce         Śmiech Jakub - 65 pkt (SP Tymbark)

Drużyny dziewcząt młodsze:
I miejsce          SP Tymbark - 207 pkt
II miejsce         SP Nr 2 Limanowa - 180 pkt
III miejsce        ZSP Nr 1 Limanowa - 176 pkt

Drużyny chłopców młodszych:
I miejsce            SP 1 Stara Wieś - 189 pkt
II miejsce           NSP Piekiełko - 177 pkt
III miejsce          SP Nr 2 Limanowa - 168 pkt

Drużyny dziewcząt  starszych:
I miejsce              SP Nr 2 Limanowa - 196 pkt
II miejsce             SP 2 Stara Wieś - 170 pkt
III miejsce            NSP Piekiełko - 167 pkt

Drużyny chłopców starszych:
I miejsce             SP Nr 3 Limanowa - 197 pkt
II miejsce            SP Nr 1 Stara Wieś - 139 pkt
III miejsce           SP Tymbark - 102 pkt

Tagi

GALERIA