RSR 2020 – OSTATNIE DNI SPISU I KONKURS

Do końca Powszechnego Spisu Rolnego pozostało zaledwie 5 dni. Z terenu Miasta Limanowa brakuje jeszcze 18 gospodarstw, aby osiągnąć 100% spisu. W związku z tym prosimy o mobilizację. Jeżeli jeszcze się nie spisałeś/nie spisałaś, pamiętaj, że samospisu można dokonać poprzez stronę internetową www.spisrolny.gov.pl lub infolinię 22 279 99 99. Jeżeli znasz kogoś, kto powinien się spisać, a jeszcze tego nie zrobił przypomnij mu o tym. Udział w spisie jest obowiązkowy!

Prezes GUS organizuje konkurs dla gmin z największym udziałem samospisu w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Według danych z zeszłego tygodnia Miasto Limanowa zajmuje pod tym względem 3 miejsce w Małopolsce, ale inne gminy odrabiają straty , dlatego tym bardziej warto dokonać samospisu, aby poprawić nasz wynik.