DR STEPAN GORDIYEVICH PRZYJACIELEM MIASTA LIMANOWA

Dr STEPAN GORDIYEVICH z Międzynarodowej Kliniki Rehabilitacyjnej w Truskawcu otrzymał uchwałą Rady Miasta Nr XL/295/2009 z dnia 30-12-2009. tytuł i medal „Przyjaciel Miasta Limanowa”. Wręczenia zaszczytnego tytułu dokonał Przewodniczący Rady Miasta Ryszard Kulma i Burmistrz Miasta Marek Czeczótka w obecności dzieci i rodziców, którzy korzystają z wielkiej pomocy i opieki dr Gordiyevicha podczas leczenia w truskawieckiej klinice.

Dr STEPAN GORDIYEVICH jest ortopedą najwyższej specjalizacji, Honorowy Doktor Ukrainy. Pełni funkcje zastępcy dyrektora Międzynarodowej Kliniki Rehabilitacyjnej w Truskawcu do spraw medycznych . To doktor Stefan zawsze przyjmuje w Klinice nasze limanowskie dzieci, planując ich pobyty i zabiegi rehabilitacyjne. Jest osobą niezwykle ciepłą i otwartą. To do Niego zawsze zwracają się rodzice limanowskich dzieci leczonych w klinice z troskami, problemami i obawami, które zawsze rozwiązuje swoją życzliwością i doświadczeniem medycznym.