ZOBACZ DIALOG W OBIEKTYWIE

W najbliższy piątek, 14 maja w limanowskiej Miejskiej Galerii Sztuki odbędzie się uroczyste otwarcie i inauguracyjny wernisaż nagrodzonych i wyróżnionych prac w polsko-słowackim konkursie fotograficznym TRANSGRANICZNY DIALOG KULTUROWY W OBIEKTYWIE. Początek o godzinie 17.00. Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy w mniejszym bądź większym stopniu interesują się fotografią.

Zapraszamy także tych, którzy fotografią się nie interesują. Dlaczego? Bo - bez przesady - mamy do czynienia tutaj z fotografiami, które są małymi dziełami sztuki i są po prostu piękne – podkreślają organizatorzy.
Konkurs fotograficzny jest jednym z działań w ramach polsko-słowackiego projektu kulturalnego, właśnie o tytule TRANSGRANICZNY DIALOG KULTUROWY. Partnerem słowackim jest Biblioteka Orawska w Dolnym Kubinie.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.

 

Tagi