JAM NA MARSIE… muzyczna jesień w limanowskim muzeum

1709 JAM NA MARSIE… muzyczna jesień w limanowskim muzeum

Niestety odszedł do krainy wspomnień ostatni pub w Limanowej. Fani Dzikiego Wina wiedzą, że było to miejsce, niejednego świetnego koncertu. Będzie nam tego brakowało!

Państwowa Straż Rybacka informuje

1609 Państwowa Straż Rybacka informuje

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie? Poinformuj o tym Państwową Straż Rybacką w Krakowie.

REWITALIZACJA PARKU

1309 REWITALIZACJA PARKU

Zagospodarowanie terenu przy potoku Jabłonieckim to część projektu pn.: „Rewitalizacja Miasta Limanowa poprzez zagospodarowanie przestrzeni publicznej na cele społeczne ”, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego kwotą 13 745 000 zł.

ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU

1309 ZMIANA GODZIN PRACY URZĘDU

Drodzy Mieszkańcy! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zmieniamy godziny pracy Urzędu Miasta w Limanowej. Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Limanowa nr 152/2019, z dniem 16 września br. nastąpi zmiana godzin pracy urzędu. Wydłużone zostają godziny urzędowania w poniedziałki, a skrócone godziny pracy w piątki. Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem pracy zamieszczonym poniżej.

MIASTO KUPUJE 5 ELEKTROBUSÓW

1209 MIASTO KUPUJE 5 ELEKTROBUSÓW

Miasto konsekwentnie realizuje projekt unijny pn.: ”Niskoemisyjny transport miejski w Limanowej” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2010. Pierwszym etapem było wybudowanie węzła przesiadkowego, kolejnym jest zakup 5 ekologicznych autobusów. Zwieńczeniem projektu będzie wybudowanie dworca autobusowego i wyposażenie wiat przystankowych w elektroniczny system powiadamiania pasażerów.

XI Spacer Historyczny po Limanowej

1209 XI Spacer Historyczny po Limanowej

Już w najbliższą sobotę 14 września odbędzie się XI Spacer Historyczny po Limanowej pod tytułem: „Szlakiem pamięci ofiar II Wojny Światowej”. Spacer rozpocznie się o godzinie 15.00 pod pomnikiem Józefa Marka przed wejściem do Starostwa, a poprowadzi go Karol Wojtas.

TERMINY WYWOZU ODPADÓW

1209 TERMINY WYWOZU ODPADÓW

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z terminami wywozu odpadów komunalnych do końca 2019 r.

BUDOWA BLOKU MIESZKALNEGO PRZY UL. FABRYCZNEJ

1109 BUDOWA BLOKU MIESZKALNEGO PRZY UL. FABRYCZNEJ

Kończy się trzeci nabór wniosków do programu "Mieszkać w LimaNowej". Zostały już ostatnie mieszkania do kupna w budowanym bloku wielorodzinnym przy ul. Fabrycznej.

Spotkania informacyjne na obszarze LSR oraz planowane nabory wniosków

1109 Spotkania informacyjne na obszarze LSR oraz planowane nabory wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące realizacji LSR, które odbędą się na obszarze Gmin wchodzących w skład LGD według poniższego harmonogramu.

KSIĘŻYCOWE GRANIE - koncert w schronisku na Jasieniu

1009 KSIĘŻYCOWE GRANIE - koncert w schronisku na Jasieniu

Wyobraźcie sobie góry, mogą być Beskidy, mogą Tatry czy też Pieniny. Jest wieczór, słońce powoli chyli się ku zachodowi. Ale uśmiechy i ciepłe spojrzenia trwają dalej. Ręce trzymają kubki z kawą lub herbatą, dookoła unosi się zapach ogniska. Wesołe iskierki podrygują na palenisku. Pieką się kiełbaski. Czy można by chcieć czegoś więcej? Tak. Można! Muzyki!