Joanna Furtak medalistką Mistrzostw Polski

2203 Joanna Furtak medalistką Mistrzostw Polski

Joanna Furtak jest nie tylko uczennicą klasy trzeciej gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, ale także zawodniczką klubu MKS Sandecja Nowy Sącz.

Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Limanowa

2203 Zaproszenie na Sesję Rady Miasta Limanowa

Zapraszam na VI Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 29 marca 2019 r. o godzinie 10.00.

Sukcesy Łucji Guzik

2203 Sukcesy Łucji Guzik

Łucja Guzik, niezwykle utalentowana muzycznie uczennica klasy drugiej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, pomimo młodego wieku, osiąga liczne sukcesy.

Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie  w Ruchu Drogowym

2103 Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

21.0.2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. O udział w rozgrywkach powiatowych walczyło łącznie 5 drużyn – 3 drużyny z II grupy wiekowej i 2 drużyny z I grupy wiekowej.

Przedszkolaki poznają kulturę naszego regionu

2103 Przedszkolaki poznają kulturę naszego regionu

W Miejskim Przedszkolu nr 4 od kilku dni można podziwiać wykonany z dużym rozmachem kącik regionalny.

VII edycja konkursu

2103 VII edycja konkursu "Twoja ulubiona opowieść biblijna"

Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. zaprasza do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna". Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat z całej Polski.

MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ PRZYSIĘGĘ

2103 MAŁOPOLSCY TERYTORIALSI ZŁOŻĄ PRZYSIĘGĘ

W niedzielę 24 marca w podkrakowskiej Rząsce słowa roty przysięgi wojskowej wypowie około 90 żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Będzie to pierwsza w tym roku przysięga wojskowa w Brygadzie.

Przedłużenie naboru do programu „Mieszkać w LimaNowej”

2103 Przedłużenie naboru do programu „Mieszkać w LimaNowej”

W związku z licznymi prośbami o przedłużenie terminu składania ofert do programu „Mieszkać w LimaNowej” (z uwagi na konieczność skompletowania wymaganych dokumentów), Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że przedłuża czas składania ofert o 14 dni, czyli do 04.04.2019 r.

DOTACJE DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

2003 DOTACJE DLA KLUBÓW SPORTOWYCH

W ramach wspierania rozwoju sportu w Limanowej, Burmistrz Miasta przyznał dotacje dla siedmiu klubów, które planowały w tym roku realizację sportowych projektów, w różnych dyscyplinach. W sumie na realizację przedsięwzięć sportowych miasto przekaże klubom 165.000 zł.

XXXII KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

1503 XXXII KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Już po raz XXXII organizowany jest w Limanowej Konkurs Palm Wielkanocnych. Celem konkursu jest popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą, kultywowanie tradycji wykonywania limanowskich palm plecionych z wikliny i zdobionych zgodnie z miejscowym zwyczajem.