0110 Przetarg nieograniczony na dzierżawę terenu pod ustawienie miejsc handlowych do sprzedaży zniczy kwiatów

Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę miejsc handlowych w celu sprzedaży zniczy, kwiatów w obrębie cmentarza przy ul. Szwedzkiej, ul. Ks. Kazimierza Łazarskiego, ul. Br. Czecha oraz ul. Owocowej w Limanowej w dniach od 29 października 2020 r. – 2 listopada 2020 r.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 30.09.2020 r.

0110 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 30.09.2020 r.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 30.10.2020 roku dotyczące przedłużenia umowy najmu lokalu o powierzchni 26,39 m2 położonego w Limanowej ul. Jana Pawła II 34

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 29.09.2020 r.

0110 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 29.09.2020 r.

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy. Dotyczy części działki 652/30 obr 4 m. Limanowa

OGŁOSZENIE GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

3009 OGŁOSZENIE GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

Gminne Biuro Spisowe w Mieście Limanowa informuje, iż jeśli mają Państwo pytania dotyczące spisu rolnego zachęcamy do kontaktu z infolinią pod numerem telefonu: 22 279-99-99 (od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 20:00). Ponadto informujemy, iż na czas realiza

TERYTORIALSI ZŁOŻYLI PRZYSIĘGĘ WOJSKOWĄ

2909 TERYTORIALSI ZŁOŻYLI PRZYSIĘGĘ WOJSKOWĄ

W ostatnią sobotę września w podkrakowskiej Rząsce słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzieli kolejni żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11 MBOT) im. gen. Leopolda OKULICKIEGO. Była to trzecia w tym roku przysięga wojskowa żołnierzy Obrony Terytorialnej (OT).

MAGDALENA MÓL - REPREZENTOWAĆ BĘDZIE MAŁOPOLSKĘ W KONKURSIE POEZJI ŚPIEWANEJ

2909 MAGDALENA MÓL - REPREZENTOWAĆ BĘDZIE MAŁOPOLSKĘ W KONKURSIE POEZJI ŚPIEWANEJ

Z radością informujemy o kolejnym wielkim sukcesie Magdaleny Mól, wokalistki obchodzącego JUBILEUSZ 50-leciA działalności, zespołu muzycznego “Consonans”, działającego przy Zespole Szkół Nr 1.

Ogrodzenia JONIEC® - DOBRA MARKA 2020

2909 Ogrodzenia JONIEC® - DOBRA MARKA 2020

Miło nam poinformować, iż firma Ogrodzenia JONIEC® kolejny raz uhonorowana została prestiżowym tytułem DOBRA MARKA 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma.

ZŁOTY JUBILEUSZ CONSONANSU

2809 ZŁOTY JUBILEUSZ CONSONANSU

17 września zespół wokalno-instrumentalny ,,Consonans’’, działający od 1970 r. przy Zespole Szkół nr 1, obchodził 50-lecie swojego istnienia. Jego założycielem był prof. Ludwik Mordarski Honorowy Obywatel Miasta Limanowa. Z tej okazji Rada Miasta przyznała Zespołowi "Consonans" tytuł i medal "Za zasługi dla Miasta Limanowa".

ZAPRASZAMY NA SESJĘ RADY MIASTA

2109 ZAPRASZAMY NA SESJĘ RADY MIASTA

Zapraszam na XXXI Sesję Rady Miasta Limanowa. Sesja odbędzie się w sali narad Urzędu Miasta Limanowa w dniu 25 września 2020 r. o godzinie 10.00.

PARKUJ Z GŁOWĄ

1809 PARKUJ Z GŁOWĄ

Miasto Limanowa dużym nakładem środków finansowych zrewitalizowało rynek. Rewitalizacja przyniosła również nowe rozwiązania dotyczące organizacji ruchu pojazdów oraz pieszych.