JUŻ W NIEDZIELĘ! 19 maja 2019 r.

1705 JUŻ W NIEDZIELĘ! 19 maja 2019 r.

Przed nami kolejny majowy weekend, więc może dla odmiany warto w swoje plany wpisać udział w niedzielnej rekonstrukcji historycznej bitwy limanowskiej na wzgórzu Jabłoniec. Burmistrz Miasta Limanowa, Dyrektor Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej oraz Dyrektor Muzeum w Kieżmarku serdecznie zapraszają na to wyjątkowe wydarzenie.

JUŻ W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI NA JABŁOŃCU

1705 JUŻ W NIEDZIELĘ UROCZYSTOŚCI NA JABŁOŃCU

Zapraszamy do udziału w niedzielnych uroczystościach na wzgórzu Jabłoniec – cmentarzu z czasów I wojny światowej. Spotkajmy się na wzgórzu Jabłoniec - w miejscu ostatniego boju słynnej Bitwy pod Limanową stoczonej w dniach 8-12 grudnia 1914 roku i oddajmy cześć rodakom, których mogiły rozsiane na różnych frontach I wojny świtowej znaczą szlak ku odrodzonej Rzeczypospolitej.

Spotkanie otwarte z ministrem Patrykiem Jakim

1705 Spotkanie otwarte z ministrem Patrykiem Jakim

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zaprasza mieszkańców Miasta Limanowa na spotkanie otwarte z wiceministrem sprawiedliwości, kandydatem do Parlamentu Europejskiego, Patrykiem Jakim.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 15.05.2019 r.

1705 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa z dnia 15.05.2019 r.

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że na tablicy ogłoszeń został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy. Wywieszenie dotyczy dzierżawy części działki 13/6 obr 6 m. Limanowa

1705 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Limanowa o zakończeniu wynikiem negatywnym II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż działki 356/10 obr 4

Burmistrz Miasta Limanowa informuje, że II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem hotelu położonym przy ul. Bronisława Czecha w Limanowej oznaczonej jako działka 356/10 obr 4 m. Limanowa zakończył się wynikiem negatywnym

ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W ZWIĄZKU Z REKONSTRUKCJĄ BITWY LIMANOWSKIEJ

1605 ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W ZWIĄZKU Z REKONSTRUKCJĄ BITWY LIMANOWSKIEJ

W związku z odbywającą się rekonstrukcją historyczną Bitwa Limanowska 1914 na wzgórzu Jabłoniec, na polach obok cmentarza wojskowego nr 368, w dniu 19 maja 2019 r. ruch pojazdów w ciągu ulic: Jabłoneckiej (od skrzyżowania z ulicą Wiejską) i Walecznych (od skrzyżowania z DK 28), oraz na ulicy dojazdowej do Cmentarza Jabłonieckiego od strony Raszówek, w godz. 9.00 do 13.30 zostanie całkowicie wstrzymany.