Materiały promocyjne dla najmłodszych Beneficjentów Projektu

„Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

W związku z działaniami informacyjno - promocyjnymi, dotyczacymi działania 8.3- Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu e-Inclusion Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Centrum Projektów Polska Cyfrowa wsparło dzieci z grupy docelowej Beneficjentów ostatecznych Projektu realizowanego przez Miasto Limanowa pn„Internet szansą dla zagrożonych wykluczeniem cyfrowym mieszkańców miasta Limanowa”.

W ramach wsparca rodzinom bioracym udział w Projekcie i posiadajacym dzieci w wieku szkolnym zostało przekazane 50 zestawów promocyjnych zawierających: plecak, cztery zeszyty, piórnik, trzy długopisy, dwa ołówki, zakreślacz 5-kolorowy, linijka, pendrive oraz dwie opaski odblaskowe.

Ponadto pozostałymi czterema kompletami Miasto Limanowa wsparło zbiórkę charytatywną           w ramach akcji „Szlachetna Paczka” prowadzonej przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Limanowej dla rodziny posiadającej jedenaścioro dzieci, w tym większość uczęszczających do szkoły.

Wierzymy, że przekazane upominiki pomogą dzieciom w codziennej nauce a dodatkowo bedą służyć promocji POIG finansowanego ze środków Unii Europejskiej, którego kontynuacją w latach 2014-2020 bedzie Program Operacyjny Cyfrowa Polska.