Uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego Nr 1 - Slalom Gigant

15.02.2019 roku na stacji narciarskiej w Lubomierzu zostały rozegrane zawody narciarskie w „Slalomie Gigancie”- etap powiatowy. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów. Pomimo, że pogoda nie była najlepsza , a uczestników było naprawdę dużo nasi uczniowie pokazali swoje umiejętności i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Reprezentanci naszej szkoły:

Aleksandra Szkarłat  kl.3a-IV miejsce

Jakub Kasiński (kl. 7c)-I miejsce

Damian Trzeciak(kl. 6b)

Grzegorz Woźniak (kl. 5a)

Jerzy Hebda (kl. 5c)

Bartosz Sukiennik(kl. 5d)

Bernard Zaczyński (kl. 4c)

Brajan Bulanda (kl. 4c)-II miejsce

Aleksandra, Jakub i Brajan zakwalifikowali się do etapu Wojewódzkiego.

W klasyfikacji zespołowej dzięki uzyskanym wynikom naszych uczniów „Jedynka” zajęła  II miejsce.

Nauczyciel –opiekun mgr Anita Pilawska

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!