Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej

Na zakończenie roku szkolnego 2019/20 13 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej otrzymało Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie.

Warunkiem otrzymania nagrody, zgodnie z Uchwałą nr XV.90.19 Rady Miasta Limanowa jest spełnienie łącznie następujących kryteriów:

-uzyskanie średniej ocen powyżej 4,50,

-uzyskanie co najmniej bardzo dobrej oceny z zachowania,

-uzyskanie tytułu laureata lub finalisty wojewódzkiego konkursu organizowanego na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji konkursów, turniejów i olimpiad, lub zajęcie I-IV miejsca indywidualnie lub zespołowo na poziomie wojewódzkim we współzawodnictwie sportowym reprezentując szkołę.

Powyższe kryteria spełnili następujący uczniowie:

Bulanda Marcin - Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Dąbek Maciej - Laureat XXV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

Florek Magdalena - Finalistka Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel! 40. Rocznica powstania Solidarności, NZS w Małopolsce dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2019/2020”.

Laureatka I miejsca w V Wojewódzkim Konkursie literacko-historycznym „Przeszłość nie jest krainą, którą tak łatwo opuścić. Literackie wspomnienia z historii mojej rodziny” w roku szkolnym 2019/2020.

Franczak Igor - Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Górka Barbara - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego.

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”.

Kądziołka Piotr - Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Finalista X Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego.

Lupa Wiktor - Laureat etapu wojewódzkiego konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”.

Nawaleniec Mateusz - Finalista Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”.

Pajda Alicja - Finalistka etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego.

Abram Jakub - II miejsce w Finałach Wojewódzkich w Koszykówce 3x3 w Gorlicach.

I miejsce w zawodach powiatowych – Streetball.

Bugajski Bartłomiej - II miejsce w Finałach Wojewódzkich w Koszykówce 3x3 w Gorlicach.

I miejsce w zawodach powiatowych – Streetball.

Strug Filip - II miejsce w Finałach Wojewódzkich w Koszykówce 3x3 w Gorlicach.

II miejsce w zawodach powiatowych – Streetball.

Wyróżnienie i dołączenie do grona Najpopularniejszych Piłkarzy Ziemi Limanowskiej 2019 r. Plebiscytu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Uzyskanie wysokich osiągnięć sportowych na poziomie regionalnym i ogólnopolskim.

Włodarczyk Tomasz - II miejsce w Finałach Wojewódzkich w Koszykówce 3x3 w Gorlicach.

Puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej w kategorii do lat 11 – Mistrzostwa Polski.

I miejsce w zawodach powiatowych – Streetball.

Wymienieni uczniowie otrzymali cenne nagrody książkowe oraz dyplom uznania podpisany przez Burmistrza Miasta.

W związku z ograniczeniami epidemicznymi, nagrody i dyplomy zostały wręczone uczniom przez dyrektora szkoły w czasie zakończenia roku szkolnego przez poszczególne klasy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!