7 miejsce w województwie dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4

Na stronie Małopolskiej Komendy Policji pojawiły się wstępne wyniki konkursu “Odblaskowa Szkoła”. Zgodnie z podaną informacją Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej zajął 7 miejsce w województwie, zdobywając aż 1320 pkt.

Wyprzedził tym samym prawie 300 szkół z województwa i poprawił zeszłoroczny wynik o 3 miejsca. Tylko dwie szkoły z powiatu limanowskiego znalazły się w pierwszej 10, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 oraz  szkoła w Niedźwiedziu (miejsce 4).

Wyniki zostały ustalone 21 listopada 2019 roku w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie przez Zespół Jury X edycji Małopolskiego Konkursu "Odblaskowa Szkoła", składający się z przedstawicieli organizatorów i partnerów akcji: Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, TVP Kraków.

Akcją jak co roku kierowała pani Zofia Pachut, której pomagała pani Edyta Musiał. Lista sponsorów i ludzi pomagających w akcji znajduje się na stronie https://www.zsp4.limanowa.pl/

Tagi

GALERIA