Dzień Mamy i Taty w Miejskim Przedszkolu nr 2

Dnia 24 maja przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej bardzo uroczyście obchodzili święto swoich mam i tatusiów. Przygotowywana od wielu tygodni uroczystość odbyła się tym razem w regionalnym stylu. Tradycyjne kolorowe stroje, regionalne piosenki i tańce tworzyły wyjątkową atmosferę podczas tego ważnego święta.

Przybyłych na uroczystość gości serdecznie powitała pani dyrektor Halina Kożuch, składając rodzicom serdeczne życzenia. Po ciepłych słowach powitania nadszedł czas na występy dzieci. Przedszkolaki wspaniale zaprezentowały się recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc w pięknych ludowych strojach. A to wszystko dla najważniejszych osób w życiu maluchów – czyli ich ukochanych rodziców, którzy z dumą i wzruszeniem podziwiali artystyczne popisy swoich dzieci. Po zakończeniu części artystycznej wszystkie mamusie i tatusiowie zostali obdarowani przez swoje pociechy własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz słodkimi buziakami.