Zakończenie roku i pożegnanie 6-latków w miejskim Przedszkolu Nr 2

W dniu 25 czerwca w Miejskim Przedszkolu Nr 2 miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Było to pożegnanie dzieci, które kończą etap edukacji przedszkolnej i od września rozpoczną naukę w szkole.

Zakończenie edukacji przedszkolnej to wielkie wydarzenie w życiu dziecka, dlatego dzieci od dłuższego czasu przygotowywały się w domu na to wydarzenie, Ze względu na panujące obostrzenia i konieczność dostosowania się do zasad bezpieczeństwa, dzieci opracowały w trzech mniejszych grupach program artystyczny pod okiem wychowawczyń. 
Na wstępie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom za wspólny rok szkolny oraz wręczyła pisemne podziękowania Przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Annie  Lachor oraz Rodzicom, którzy w wyjątkowy sposób włączali się w życie naszej placówki. Podczas występów przed rodzicami, pełnych recytacji wierszy i śpiewu, nie zabrakło chwili wzruszeń. Po zakończeniu programu artystycznego Pani Dyrektor życząc przedszkolakom miłych wakacji oraz powodzenia w szkole wręczyła wraz z wychowawczyniami dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki - globusy przygotowane przez Radę Rodziców.
Ten wyjątkowy dzień z pewnością zapadnie na długo w sercach przedszkolaków!

Tagi

GALERIA