Wszystkie

PROJEKT ZDALNA SZKOŁA

0510 PROJEKT ZDALNA SZKOŁA

MIASTO LIMANOWA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. : „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”.

1011 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 spadkobiercą tradycji patriotycznej

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, jako spadkobiercy międzywojennej tradycji patriotycznej, co roku organizują wiele akcji przypominających bohaterów narodowych.

Akcja MEN

1011 Akcja MEN "Szkoła do hymnu" w Miejskim Przedszkolu nr 2

Święto Niepodległości to szczególny dzień dla każdego Polaka. Data 11 listopada i jej szczególne znaczenie znana jest nie tylko dorosłym. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej wiedzą jakim bohaterstwem wykazali się nasi przodkowie, walcząc o wolność naszego kraju.

Laureaci konkursu recytatorskiego z Miejskiego Przedszkola nr 2

2810 Laureaci konkursu recytatorskiego z Miejskiego Przedszkola nr 2

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim o tematyce patriotycznej pt. "Kto Ty jesteś…”, organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 1 w Limanowej.

Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 2

2909 Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 2

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej informuje, iż są jeszcze wolne miejsca dla dzieci. Zapraszamy chętnych Rodziców do kontaktu. Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w placówce lub telefonicznie pod nr tel. 18/ 3371-729.

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

2809 ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, PFR oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję „PPK blisko Ciebie”, dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) Kraków, 30.09.2020 godz. 11:00 Q Hotel Plus

Profesor Andrzej Kulig z wizytą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

2209 Profesor Andrzej Kulig z wizytą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Pochodzący z Limanowej profesor Politechniki Warszawskiej pan Andrzej Kulig był gościem szkolnej Izby Pamięci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej.

Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 4

1409 Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 4

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej informuje, iż są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w przedszkolu. Serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w placówce lub pod nr tel. 18/ 337 60 37.

WITAJ SZKOŁO! NOWY ROK SZKLONY ROZPOCZĘTY.

0109 WITAJ SZKOŁO! NOWY ROK SZKLONY ROZPOCZĘTY.

Ponad 2,5 tysiąca uczniów poszło dziś do miejskich szkół podstawowych, po raz pierwszy od marca. Wśród nich jest 229 pierwszaków, którzy uczęszczać będą do 11 oddziałów klasowych w czterech limanowskich szkołach podstawowych. Jest też 554 przedszkolaków, których rodzice zdecydowali się zapisać do czterech miejskich przedszkoli.

REORGANIZACJA ZBIOROWEGO ŻYWIENIA DZIECI I MŁODZIEŻY

1008 REORGANIZACJA ZBIOROWEGO ŻYWIENIA DZIECI I MŁODZIEŻY

W związku z reorganizacją zbiorowego żywienia dzieci i młodzieży w miejskich placówkach oświatowych uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje dotyczące odpłatności za obiady dla uczniów, kadry pedagogicznej oraz pracowników tych placówek można znaleźć na stronie internetowej Limanowskiego Domu Kultury pod adresem: https://www.ldk.limanowa.pl/191/kuchnie.

archiwum wiadomości