Wszystkie

BEZPŁATNE SZKOLENIA INFORMATYCZNE

1707 BEZPŁATNE SZKOLENIA INFORMATYCZNE

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia informatyczne organizowane w ramach realizacji programu „ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH W MIEŚCIE LIMANOWA”.

Konkurs Wakacyjny- Zabawka z Recyklingu

2606 Konkurs Wakacyjny- Zabawka z Recyklingu

W tym roku organizowana jest I edycja konkursu wakacyjnego dla dzieci ,,Zabawka z Recyklingu". Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z klas I-VIII, więc wszystkich którzy spełniają te kryteria i dodatkowo są kreatywni, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody Poniżej znajduję się regulamin i karta zgłoszenia uczestnika.

Pożegnanie przedszkolaków i powitanie lata w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

2506 Pożegnanie przedszkolaków i powitanie lata w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

Dnia 19.06.2019 w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej odbyły się dwie ważne uroczystości - pożegnanie dzieci które kończą etap edukacji przedszkolnej i od września rozpoczną szkołę oraz powitanie lata. Wydarzenia te stały się juz tradycyjnym elementem w czerwcowym kalendarzu przedszkola.

Grupa Teatralna

1506 Grupa Teatralna "Bajtek" w finale 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK.

Grupa Teatralna „Bajtek” działająca w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Limanowej 12.06. 2019 r. po raz kolejny reprezentowała szkołę, miasto i powiat w finale 34. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK. BAJDUREK jest największą - na terenie Małopolski - doroczną imprezą będącą prezentacją i przeglądem dorobku dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych województwa.

V Międzyszkolny Pięciobój Języka Angielskiego

1106 V Międzyszkolny Pięciobój Języka Angielskiego

11 czerwca, w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Limanowej, odbyła się V edycja Międzyszkolnego Pięcioboju Języka Angielskiego. Wzięli w niej udział najlepsi z najlepszych ze wszystkich limanowskich szkół miejskich. Boje były bardzo zażarte, o poszczególnych miejscach zadecydowały pojedyncze punkty.

Festyn z okazji Dnia Dziecka przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4

0506 Festyn z okazji Dnia Dziecka przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka organizowany przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej to już tradycja. W tym roku odbył się on w środę 5 czerwca.

Zwycięzcy Dziecięcej Triady Artystycznej

0406 Zwycięzcy Dziecięcej Triady Artystycznej

W niedzielę 2 czerwca w Limanowej na Dniu Dziecka ogłoszono zwycięzców Dziecięcej Triady Artystycznej. W kategorii szkoły I miejsce zdobył Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Limanowej.

Konkurs Recytatorski w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

3005 Konkurs Recytatorski w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej

W Miejskim Przedszkolu nr 2 w Limanowej odbyła się piąta już edycja konkursu recytatorskiego. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem "Zdrowy i bezpieczny przedszkolak". Dzieci które zgłosiły się do udziału przez wiele tygodni ćwiczyły wiersze oraz przygotowywały sceniczne stroje.

Dzień Mamy i Taty w Miejskim Przedszkolu nr 2

2605 Dzień Mamy i Taty w Miejskim Przedszkolu nr 2

Dnia 24 maja przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej bardzo uroczyście obchodzili święto swoich mam i tatusiów. Przygotowywana od wielu tygodni uroczystość odbyła się tym razem w regionalnym stylu. Tradycyjne kolorowe stroje, regionalne piosenki i tańce tworzyły wyjątkową atmosferę podczas tego ważnego święta.

Zawodnicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 na Mistrzostwach Polski

2105 Zawodnicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 na Mistrzostwach Polski

W dniach 16-18 maja 2019 roku w Rawie Mazowieckiej odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci (kl. 6 i młodsze). W zawodach tych województwo małopolskie reprezentowali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej - Filip Golonka oraz Konrad Bącio.

archiwum wiadomości