Wszystkie

Joanna Furtak medalistką Mistrzostw Polski

2203 Joanna Furtak medalistką Mistrzostw Polski

Joanna Furtak jest nie tylko uczennicą klasy trzeciej gimnazjum Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, ale także zawodniczką klubu MKS Sandecja Nowy Sącz.

Sukcesy Łucji Guzik

2203 Sukcesy Łucji Guzik

Łucja Guzik, niezwykle utalentowana muzycznie uczennica klasy drugiej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, pomimo młodego wieku, osiąga liczne sukcesy.

Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie  w Ruchu Drogowym

2103 Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

21.0.2019 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 w Limanowej odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. O udział w rozgrywkach powiatowych walczyło łącznie 5 drużyn – 3 drużyny z II grupy wiekowej i 2 drużyny z I grupy wiekowej.

Przedszkolaki poznają kulturę naszego regionu

2103 Przedszkolaki poznają kulturę naszego regionu

W Miejskim Przedszkolu nr 4 od kilku dni można podziwiać wykonany z dużym rozmachem kącik regionalny.

XVI edycja konkursu „Limanowa w oczach dziecka”

0603 XVI edycja konkursu „Limanowa w oczach dziecka”

Dostrzeżenie przez dzieci piękna miasta, jego kultury, tradycji, wszystkiego, co je wyróżnia spośród innych miejsc. Motywowanie uczniów do poznawania dziejów miasta, znanych postaci, ważnych obiektów, pomników, firm, fauny, flory oraz ulic naszego miasta z uwzględnieniem nazwy i adresu swojej szkoły. Zwrócenie uwagi na ekologię, turystykę, rekreację - to główne cele organizowanego konkursu "Limanowa w oczach dziecka".

VII Międzyszkolny Turniej

2302 VII Międzyszkolny Turniej "Opowieści zza kurtyny"

22.02.2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 odbył się VII Międzyszkolny Turniej „Opowieści zza kurtyny”, którego celem było wykazanie się znajomością podstawowej wiedzy o teatrze, umiejętnością prezentacji twórczości scenicznej oraz znajomością treści bajek i baśni.

I m-ce uczennic z SP2  w konkursie o uzależnieniach

2102 I m-ce uczennic z SP2 w konkursie o uzależnieniach

21.02.2019 r. w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbył się drugi etap konkursu wiedzy o uzależnieniach „Bądź przezorny 2019”. Do finału zakwalifikowało się 20 dwuosobowych drużyn z powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego. Drużyną, która reprezentowała Szkołę Podstawową nr 2 w Limanowej były Kinga Pacut i Kinga Koza z klasy VI a.

Spotkanie z obywatelem Republiki Południowej Afryki

2002 Spotkanie z obywatelem Republiki Południowej Afryki

14 lutego do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, na zaproszenie pani Ewy Binek, nauczycielki języka angielskiego, przyjechał pan Connor Fenton, obywatel Republiki Południowej Afryki.

Trening w Zespole Szkolno Przedszkolnym Nr 1

2002 Trening w Zespole Szkolno Przedszkolnym Nr 1

Dnia 13.02.2019 roku przedszkolaków z grupy V odwiedził Shihan Zbigniew Goliński oraz sensei Marcin Guzik z Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate.

archiwum wiadomości