Wszystkie

Nauka w czasie pandemii w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4

3003 Nauka w czasie pandemii w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4

Uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkolno – Przesdzkolnego nr 4 w Limanowej bardzo aktywnie spędzają czas na poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności, pomimo zajęć na odległość. Szczególnym zaangażowaniem wykazują się dzieci z klas najmłodszych.

Hymn Miejskiego Przedszkola nr 2

2903 Hymn Miejskiego Przedszkola nr 2

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 wraz z wychowawczynią Panią Martą Stypuła opracowały i nagrały „Hymn Przedszkola”.

Edukacja zdalna w Miejskim Przedszkolu nr 2

2603 Edukacja zdalna w Miejskim Przedszkolu nr 2

W związku z zaistniałą potrzebą kształcenia na odległość zapraszamy Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola do korzystania z inspiracji i materiałów na stronie naszego przedszkola.

2003 "DZIECI UCZĄ RODZICÓW"

Dzieci się uczą i młodzież się uczy. Rodzicu, i Ty poświęć trochę czasu na naukę, Wychowanie dzieci nie jest proste, ale mamy 10 wskazówek, które Ci pomogą. Centrum Rozwoju Lokalnego - organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" kontynuując swoją misję wspierania edukacji najmłodszych, a także wsparcia rodziców w procesie wychowania swoich pociech, przygotowało kolejny materiał wideo z poradami. Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" to materiał, który podejmuje 10 bardzo ważnych kwestii dotyczących wychowania dzieci. W roli przewodnika psycholog mgr Beata Liwowska.

„Trójka” świętuje 120. rocznicę urodzin Patrona szkoły

1203 „Trójka” świętuje 120. rocznicę urodzin Patrona szkoły

11 marca 1900 r. w Limanowej przyszedł na świat Józef Joniec, syn Agaty i Wojciecha. Dokładnie 120 lat później Szkoła Podstawowa nr 3 w Limanowej uroczyście obchodziła rocznicę urodzin swojego Patrona.

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Przedszkolu nr 2

1003 Koncert z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Przedszkolu nr 2

W dniu 10 marca 2020r. w Miejskim Przedszkolu nr 2 w ramach zajęć otwartych odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet pt."Dzień Kobiet w lesie" w wykonaniu grupy VI.

Międzyszkolny Konkurs „Limanowa w oczach dziecka”

0403 Międzyszkolny Konkurs „Limanowa w oczach dziecka”

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Limanowa w oczach dziecka", organizowanego pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 Kazimiery Zięby. Poniżej publikujemy regulamin i warunki uczestnictwa.

DOBIEGŁ KOŃCA PROJEKT „JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ” 2020

2502 DOBIEGŁ KOŃCA PROJEKT „JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ” 2020

W roku 2020 Miasto Limanowa już po raz ósmy realizowało projekt „Jeżdżę z głową” w ramach zadania: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży. Na realizację projektu z budżetu Województwa Małopolskiego Miasto Limanowa otrzymało pomoc finansową w wysokości 52.200,00 zł.

Zakończenie programu „Jeżdżę z głową” w SP2 w Limanowej

2102 Zakończenie programu „Jeżdżę z głową” w SP2 w Limanowej

18.02.2020 r. (wtorek) 46 uczniów klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej zakończyło kolejną edycję programu „Jeżdżę z głową”. W ramach programu uczniowie w trakcie ośmiu wyjazdów na stację narciarską Limanowa-Ski opanowali podstawowe umiejętności jazdy na nartach, poznali zasady bezpiecznego zachowania się na stoku. Mimo nie zawsze sprzyjającej pogody wszyscy byli zadowoleni z zajęć oraz twierdzili, że będą dalej doskonalić narciarskie umiejętności.

Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 2

1902 Bal Karnawałowy w Miejskim Przedszkolu nr 2

„…W karnawale, w karnawale Dzieci bawią się wspaniale, W karnawale każdy chce Tańczyć, śpiewać, bawić się.” Z. Dmitroca

archiwum wiadomości