Wszystkie

Profesor Andrzej Kulig z wizytą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

2209 Profesor Andrzej Kulig z wizytą w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Pochodzący z Limanowej profesor Politechniki Warszawskiej pan Andrzej Kulig był gościem szkolnej Izby Pamięci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej.

Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 4

1409 Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 4

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej informuje, iż są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w przedszkolu. Serdecznie zapraszamy! Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w placówce lub pod nr tel. 18/ 337 60 37.

Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 2

0909 Wolne miejsca w Miejskim Przedszkolu nr 2

Dyrekcja Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej informuje, iż jest jeszcze wolnych 5 miejsc dla dzieci w przedszkolu. Zapraszamy chętnych Rodziców do kontaktu. Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w placówce lub telefonicznie pod nr tel. 18/ 3371-729.

WITAJ SZKOŁO! NOWY ROK SZKLONY ROZPOCZĘTY.

0109 WITAJ SZKOŁO! NOWY ROK SZKLONY ROZPOCZĘTY.

Ponad 2,5 tysiąca uczniów poszło dziś do miejskich szkół podstawowych, po raz pierwszy od marca. Wśród nich jest 229 pierwszaków, którzy uczęszczać będą do 11 oddziałów klasowych w czterech limanowskich szkołach podstawowych. Jest też 554 przedszkolaków, których rodzice zdecydowali się zapisać do czterech miejskich przedszkoli.

REORGANIZACJA ZBIOROWEGO ŻYWIENIA DZIECI I MŁODZIEŻY

1008 REORGANIZACJA ZBIOROWEGO ŻYWIENIA DZIECI I MŁODZIEŻY

W związku z reorganizacją zbiorowego żywienia dzieci i młodzieży w miejskich placówkach oświatowych uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje dotyczące odpłatności za obiady dla uczniów, kadry pedagogicznej oraz pracowników tych placówek można znaleźć na stronie internetowej Limanowskiego Domu Kultury pod adresem: https://www.ldk.limanowa.pl/191/kuchnie.

WOLNE MIEJSCA W LIMANOWSKIM ŻŁOBKU

1507 WOLNE MIEJSCA W LIMANOWSKIM ŻŁOBKU

Dyrekcja Miejskiego Żłobka w Limanowej ul. St. Jordana 8 informuje, że są jeszcze wolne miejsca w żłobku dla dzieci od 10 m-ca do lat 3-ch., od września br. Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00 lub telefonicznie również w tych dniach i godzinach nr tel. 18/ 3371393 lub 18/ 3371383.

Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej

0707 Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej

Na zakończenie roku szkolnego 2019/20 13 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej otrzymało Nagrody Burmistrza Miasta Limanowa za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie.

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

2606 Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

"Musimy pokonać nasz lęk przed przyszłością. Ale nie możemy go do końca pokonać inaczej, jak tylko razem." /św. Jan Paweł II/

Zakończenie roku i pożegnanie 6-latków w miejskim Przedszkolu Nr 2

2606 Zakończenie roku i pożegnanie 6-latków w miejskim Przedszkolu Nr 2

W dniu 25 czerwca w Miejskim Przedszkolu Nr 2 miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Było to pożegnanie dzieci, które kończą etap edukacji przedszkolnej i od września rozpoczną naukę w szkole.

Wakacyjny rejs - przedstawienie online

2606 Wakacyjny rejs - przedstawienie online

Uczniowie klasy integracyjnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 poczuli już wakacyjny klimat .

archiwum wiadomości