Wszystkie

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

2606 Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

"Musimy pokonać nasz lęk przed przyszłością. Ale nie możemy go do końca pokonać inaczej, jak tylko razem." /św. Jan Paweł II/

Zakończenie roku i pożegnanie 6-latków w miejskim Przedszkolu Nr 2

2606 Zakończenie roku i pożegnanie 6-latków w miejskim Przedszkolu Nr 2

W dniu 25 czerwca w Miejskim Przedszkolu Nr 2 miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Było to pożegnanie dzieci, które kończą etap edukacji przedszkolnej i od września rozpoczną naukę w szkole.

Wakacyjny rejs - przedstawienie online

2606 Wakacyjny rejs - przedstawienie online

Uczniowie klasy integracyjnej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4 poczuli już wakacyjny klimat .

Wystawa prac nagrodzonych w powiatowym konkursie plastyczno-językowym ,,Idiomy w ilustracjach

0806 Wystawa prac nagrodzonych w powiatowym konkursie plastyczno-językowym ,,Idiomy w ilustracjach".

W obecnym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 2 w Limanowej zorganizowała powiatowy konkurs plastyczno-językowy ,,Idiomy w Ilustracjach". Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i do organizatorów napłynęło mnóstwo prac z całego powiatu limanowskiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło jeszcze w marcu, wtedy też zostały opublikowane wyniki konkursu, a nagrody wysłane pocztą. Z powodu epidemii nie udało się zorganizować wystawy w szkole, ani uroczystego podsumowania konkursu, dlatego dzisiaj publikujemy zdjęcia nagrodzonych prac.

4 czerwca 1990 r. – kamień milowy łososińskiej oświaty

0406 4 czerwca 1990 r. – kamień milowy łososińskiej oświaty

30 lat temu Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 przejął tradycję łososińskiej szkoły z okresu międzywojennego. 4 czerwca 1990 roku, po 50 latach, społeczność szkolna była organizatorem uroczystości o charakterze patriotyczno – religijnym. Okres II wojny światowej, a później dziesiątki lat życia w PRL pozbawił nasz Naród i naszą społeczność edukowania młodego pokolenia w zgodzie z polską tradycją i historią narodową. Dwa kolejne systemy totalitarne, hitleryzm i komunizm, to okresy narzucane i zniewalające nasze narodowe aspiracje. Dopiero zwycięstwo ruchu społecznego „Solidarność” otworzyło drogę do niepodległości.

Dzień Dziecka w Miejskim Przedszkolu nr 2

0206 Dzień Dziecka w Miejskim Przedszkolu nr 2

W dniu 01 czerwca w Miejskim Przedszkolu nr 2 odbył się Dzień Dziecka. Choć różnił się od uroczystości obchodzonych dotychczas, nie zabrakło najważniejszego czyli uśmiechu zadowolonych dzieci.

Życzenia dla wszystkich mam

2605 Życzenia dla wszystkich mam

Wszystkim zapracowanym, wyrozumiałym i troszczącym się o zdrowie swoich pociech Mamom, w podziękowaniu za trud wkładany w wychowanie, a teraz i nauczanie swoich dzieci – „Czar dla mamy”– w wykonaniu dzieci z klasy 2b z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Uczniowie

1705 Uczniowie "Czwórki" pamiętają o 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II

Dokładnie 100 lat temu (18 maja 1920 r.) w Wadowicach na świat przyszedł Karol Wojtyła – św. Jan Paweł II. Z inicjatywy dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej Alberta Golonki, uczniowie klasy 8b: Gabriela Franczak, Justyna Kociołek, Marta Majerska, Natalia Stanisz, Michał Giza oraz Jacek Twaróg postanowili uczcić ten dzień

FILIA BIBLIOTECZNA W SOWLINACH WZNAWIA PRACĘ

1505 FILIA BIBLIOTECZNA W SOWLINACH WZNAWIA PRACĘ

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej informuje, że od poniedziałku tj. 18.05.2020 r. wznawia działalność Filia biblioteczna w SOWLINACH przy ul. Lipowej 3. Godziny otwarcia: Poniedziałek: 9.00-17.00 Wtorek: 8.00-16.00 Środa: 8.00-16.00 Czwartek: 8.00-16.00 Piątek: 9.00-17.00

ZDALNA SZKOŁA W MIEŚCIE LIMANOWA

1505 ZDALNA SZKOŁA W MIEŚCIE LIMANOWA

Miasto Limanowa uzyskało dofinansowanie w wysokości 79 992,00 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

archiwum wiadomości