Wszystkie

Spotkanie z hodowcą psów i groomerem w Miejskim Przedszkolu nr 2

1411 Spotkanie z hodowcą psów i groomerem w Miejskim Przedszkolu nr 2

W czwartek 14.11.2019r. Miejskie Przedszkole nr 2 w Limanowej gościło panią Joannę wraz z uroczymi i spokojnymi psami rasy owczarek francuski - Etną i Estorem. Spotkanie miało na celu nie tylko uczulić dzieci na potrzeby zwierząt, ale też umożliwić im obcowanie z psami oraz przełamanie lęku co jest najistotniejsze w dogoterapii.

Dzieci Uczą Rodziców

1311 Dzieci Uczą Rodziców

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza wszystkie przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej, trwającej do końca roku szkolnego 2019/2020 akcji edukacyjnej pn. "Dzieci uczą rodziców". Celem akcji wsparcie procesu edukacji najmłodszych, a także zachęcenie ich do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem lekcji przeprowadzonych podczas akcji "Dzieci uczą rodziców".

Akcja MEN

1211 Akcja MEN "Szkoła do hymnu" w Miejskim Przedszkolu nr 2

11 listopada to szczególny dzień dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy waleczność i męstwo tych, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość i wróciła na mapę Europy. Data ta i jej szczególne znaczenie znana jest nie tylko dorosłym. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej wiedzą jakim bohaterstwem wykazali się nasi przodkowie, walcząc o wolność naszego kraju.

Obchody Święta Niepodległości w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

1211 Obchody Święta Niepodległości w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Tradycyjnie już główne obchody Święta Niepodległości w Limanowej poprzedzone zostały uroczystością środowiskową w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4. Rozpoczęła się ona przemarszem uczniów i nauczycieli wraz ze sztandarem do kościoła parafialnego pw. Wszystkich Świętych.

Pasowanie na przedszkolaka w Miejskim Przedszkolu nr 2

0811 Pasowanie na przedszkolaka w Miejskim Przedszkolu nr 2

W dniu 07.11.2019r. w Miejskim Przedszkolu nr 2 odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. W obecności Pani Dyrektor oraz nauczycieli najmłodsze dzieci z oddziału I i II zostały uroczyście przyjęte do grona przedszkolaków.

„Szalona historia komputerów i gier komputerowych…i jak się od nich nie uzależnić?”

0711 „Szalona historia komputerów i gier komputerowych…i jak się od nich nie uzależnić?”

Pod takim tytułem, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, odbyło się spotkanie autorskie z panem Marcinem Koziołem, autorem lektury uzupełniającej klasach 4-6 pt. „Skrzynia władcy piorunów”.

IV Limanowskie Dyktando

2810 IV Limanowskie Dyktando

Jesteś z ortografią za pan brat? Nie liczy się Twój wiek, wystarczy chęć! Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody, niezapomniane wrażenia, upominki, a przede wszystkim niezrównany tytuł LIMANOWSKIEGO MISTRZA ORTOGRAFII.

Akcja

2510 Akcja "Szkoła pamięta" w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 4

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 Limanowej w swojej misji wychowawczej za cel obrał sobie m.in. pielęgnowanie pamięci o bohaterach, szczególnie tych związanych z historią Limanowej oraz Łososiny Górnej.

Zostań autorem najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej - ogłaszamy konkurs!

2110 Zostań autorem najpiękniejszej bombki bożonarodzeniowej - ogłaszamy konkurs!

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci z terenu miasta i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w I Konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 500 zł!

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

1110 Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4

Uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej połączone zostały w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, jak co roku, ze Świętem Patrona św. Jana z Kęt i odbyły się 11 października.

archiwum wiadomości